Perustiedot
| Rekisterinumero | XPH-612 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 25.2.2026 |
| Ajomäärä | 152000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Hopea |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Proace |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Katsastettu / 25.2.2026 - Seuraava Kats. / 8.3.2028
- Huoltokirja
- Huoltohitoria (Viim. Huolto 15.12.2025 / 146993km / Jakopää
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Mirror-Link
- Navigointijärjestelmä
- Puolinahka-sisusta
- Keyless-Entry
- LED-Lisävalo
- Xenon-ajovalot
- Automaattinen ilmastointi
- Pysäköintitutka tai -kamera
- Kattotelineet VAN-Quard
- Pro Navi -paketti Sisältää 7" kosketusnäytöllisen multimediakeskuksen, suomenkielisen karttanavigoinnin, peruutuskameran, pysäköintitutkan (tunnistimet edessä ja takana), kuolleen kulman varoitusjärjestelmän, sumuvalot sekä nahkapäällysteisen ohjauspyörän
- Pro Style -paketti
- Avaimeton käynnistys
- Karjarauta
- Sivuoven ikkunointi, oikea
- Kahdet renkaat
- Metalliväri
- Peruutuskamera
- Sähköikkunat
- Parkkitutkat eteen ja taakse
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Äänentoistojärjestelmä
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Monitoimiohjauspyörä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- Varashälytin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 3.3.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 195 g / km |
| Kokonaismassa | 3100 kg |
| Omapaino | 1800 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo