Perustiedot
| Rekisterinumero | EJI-312 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 24.9.2025 |
| Ajomäärä | 155000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Golf |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tästä harvinaisempi Golf! 1. omistajalta suorituskykyinen GTD!
- Suomi-auto
- 1.om
- Vakionopeudensäädin
- Huoltokirja
- 2 x renkaat 2 x erik. vanteet
- Moottorinlämmitin + Sisähaara
- Urheilu-istuimet
- Pysäköintitutkat eteen sekä taakse, etäisyys näytöllä
- Kattoluukku
- Ajotietokone
- Automaatti-ilmastointi (2-alue)
- Pysäköintiavustin
- Flatbottom ratti
- Musta sisäkatto
- Rattivaihteet
- Lämmitettävät etuistuimet
- Radio / CD
- Aux- liitäntä
- Metalliset polkimet
- Sähkösäätöiset sivupeilit
- Sähkötoimiset ikkunat
- Takalasin lämmitin
- Kaukokeskuslukitus
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.9.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.9.2009 |
| Vetopainot | 710 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 147 g / km |
| Kokonaismassa | 1910 kg |
| Omapaino | 1426 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Sellukatu 5, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Miro Auvinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uvi;o.a;mir
Samuli Hakanen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;.ha;uli;sam
Veeti Hartikainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ti.;vee
Vilhelmi Tiitu
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;tu/;tii;mi.;hel;vil
Tero Arola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;rol;o.a;ter
Tero Mäkinen
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aki;o.m;ter
Tomi Äyräs
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;yra;i.a;tom
Esa Kukkonen
Auto- ja moottoripyörämyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kko;.ku;esa
Iiro Nousiainen
Moottoripyörävastaava FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;iai;ous;o.n;iir
Ville-Valtteri Hartikainen
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tik;har;ri.;tte;val;le-;vil
Kristian Kulmala
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;mal;kul;an.;sti;kri
Wille Mattila
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;mat;le.;wil
Jani Hautamäki
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ki/;ama;aut;i.h;jan
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar