Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SNK-197 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 16.6.2025 |
| Ajomäärä | 98500 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Golf |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Vakionopeussäädin. Nopeudenrajoitin
- Lohkolämmitin sisäpistokkeella
- Automaatti ilmastointi
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Keskuslukituksen kaukosäätö
- Sähkötoiminen seisontajarru, Auto Hold -paikallaanpitoavustin
- Kahdet renkaat
- Kahdet vanteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.7.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.7.2015 |
| Vetopainot | 620 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 99 g / km |
| Kokonaismassa | 1750 kg |
| Omapaino | 1254 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy