Perustiedot
| Rekisterinumero | ZKT-120 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2026 |
| Ajomäärä | 158000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Golf |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu 2023
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Pysäköintitutka Park Pilot, pysäköintitutkat edessä ja takana
- Vakionopeussäädin. Nopeudenrajoitin
- Automaatti-ilmastointi
- Täysautomaattinen Climatronic kaksialueilmastointi
- Säädettävä keskikyynärnoja edessä säilytyslokerolla, takana kaksi ilmasuutinta
- Sumuvalot, kulmavalotoiminto
- Automaattinen ajovalojen kytkentä
- Matkapuhelinvalmius Bluetooth
- Monitoiminäyttö Plus
- Keskuslukituksen kaukosäätö, mukana kaksi avainta
- Radio Composition Colour. Kosketusvärinäyttö 5". CD- ja MP3-toisto. AUX-IN-liitin ja SD-muistikorttipaikka
- Elektroninen ajonvakautusjärjestelmä ESC
- Ikkunaturvaverhot sivuikkunoissa ja sivuturvatyynyt etuistuimissa
- Turvatyynyt kuljettajalle ja etumatkustajalle, matkustajan puoleinen kytkettävissä pois toiminnasta. Kuljettajan polviturvatyyny
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä ja takana
- Sadetunnistin
- Sähkötoiminen seisontajarru, Auto Hold -paikallaanpitoavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.3.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.3.2016 |
| Vetopainot | 620 kg / 1300 kg |
| Kuutiotilavuus | 1197 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 112 g / km |
| Kokonaismassa | 1780 kg |
| Omapaino | 1251 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar