Perustiedot
| Rekisterinumero | COK-449 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 23.10.2025 |
| Ajomäärä | 195000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,9 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Vetokoukku, taittuva
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kauko-ohjauksella
- Akkutesti tehty 85/100
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 10/2023)
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- ErgoComfort etuistuimet
- Adaptiivinen/Mukautuva vakionopeudensäädin (ACC)
- Panorama- lasikattoikkuna
- Sähkötoiminen takaluukku
- Keyless Go - avaimeton kulku ja käynnistys
- Penkinlämmittimet edessä
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Peruutuskamera
- Hybridiauton plug-in latauspistoke
- Bluetooth handsfree ja audio (mediantoisto)
- 2 x Avain
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.1.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.10.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 39 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Kai Kuusitie
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy