Perustiedot
| Rekisterinumero | COO-552 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 8.4.2026 |
| Ajomäärä | 153000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,9 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Juuri huollettu
- Huoltohistoria (viim. huolto 153 tkm)
- Vetokoukku
- 2x Renkaat
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kauko-ohjaimella
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- ergoComfort-etuistuimet
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Automaattinen ilmastointi
- Sähkötoiminen takaluukku
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Sähkösäätöiset peilit
- LED-ajovalot
- Penkinlämmittimet edessä
- Bluetooth-matkapuhelinvarustus
- Peruutuskamera
- AUX-liitäntä
- USB-liitäntä
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Kaadettavat takaistuimet
- ISOFIX-valmius
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.10.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 37 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1814 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo