Perustiedot
| Rekisterinumero | FOJ-296 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 30.4.2026 |
| Ajomäärä | 192652 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Apple CarPlay / Android Auto
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Nahkaverhoilu
- Pysäköintitutkat ja kamera
- Led-paketti: Dynaamiset Led-ajovalot. Ajotilanteen mukaan säätyvät. Kulmavalotoiminto. Pysäköintiavustin Park Assist 3.0 Sumuvalot
- Perävaunun peruutusavustin Trailer Assist.
- Aurinkoverhot. Käsikäyttöiset takasivuikkunoissa.
- Panoraamakattoluukku. Sähkökäyttöinen, aurinkoverholla.
- Huoltokirja
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC. Pysäytystoiminto. Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla.
- Koristelistat Aluminium Wave. Koristelistat ovissa ja kojelaudassa Aluminium Wave. Keskikonsolissa Piano Black-koristelistat.
- Vetokoukku. Sähköisesti esiinvapautettava, pistorasia 13-napainen. Yhdistelmänvakautus.
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Matkapuhelinvarustus
- Ajonvakautusjärjestelmä
- Käynnistyksenesto
- Luistonestojärjestelmä
- Mäkilähtöavustin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Tavaratilan turvaverkko
- Sumuvalot
- Turvatyynyt
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 27.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.6.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 137 g / km |
| Kokonaismassa | 2300 kg |
| Omapaino | 1705 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Veikkarinkatu 1, HYVINKÄÄ
Tätä ajoneuvoa myy
Eemeli Kuopanportti
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;rtt;npo;opa;.ku;eli;eem
Elias Sirkka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;sir;as.;eli
Miro Kuitunen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;une;uit;o.k;mir
Lassi Päivikkö
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;vik;pai;si.;las
Joel Kyntöjärvi
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;oja;ynt;l.k;joe
Mika Corri
Automyyjä FI | EN | ALB
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;orr;a.c;mik
Nooa Boucht
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ht/;ouc;a.b;noo
Jooel Pylkkänen
Vastuumyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;kka;pyl;el.;joo
Lauri Liedes
Sisäänostaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;des;lie;ri.;lau
Robert Hägg
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;gg/;.ha;ert;rob
Joona Rinne
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ne/;rin;na.;joo