Perustiedot
| Rekisterinumero | GOE-885 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 2.3.2026 |
| Ajomäärä | 202000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,9 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tuontiauto, tuontimaa Ruotsi (2020)
- Akkutesti tehty 73/100
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 5/2026 - 202tkm)
- Jakopää hihnalla (Vaihdettu 9/2022 - 141tkm kohdalla) (Vaihtoväli 72kk)
- 2 x Renkaat, 2 x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- LED-Bar lisäkaukovalo
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC, Pysäytystoiminto, Front Assist hätäjarrutustoiminnolla
- Kosketusvärinäyttö 6,5"
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutkat eteen ja taakse
- Audio-järjestelmän lisävahvistin tavaratilassa
- Nahka-Alcantara verhoilu
- Penkinlämmittimet edessä
- Vetokoukku. Sähköisesti esiinvapautettava, pistorasia 13-napainen, Yhdistelmänvakautus
- 2 x latauskaapelit
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä ja takana
- Avaimeton käynnistys
- Hopeanväriset kattokaiteet
- 2 x Avain
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.7.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 37 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm
Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep
Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk
Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen
Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan
Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb
Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art
Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam
Aleksi Salminen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lmi;.sa;ksi;ale
Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa
Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan
Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss
Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top
Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har
Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant
Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari