Perustiedot
| Rekisterinumero | SNP-913 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 9.5.2025 |
| Ajomäärä | 107000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 50 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,9 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,6 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomiauto
- Akkutesti tehty 87,5/100
- Sähköinen huoltokirja viim. huolto 4/2026 -107tkm
- Jakohihna vaihdettu 5/2022 - 65tkm
- 2 x renkaat aluvanteilla
- Pysäköintitutkat edessä ja takana
- Webasto polttoainetoiminen lämmitin
- Navigointijärjestelmä
- Metalliväri
- Mukautuva vakionopeussäädin ACC. Pysäytystoiminto. Ympäristönvalvontajärjestelmä Front Assist hätäjarrutustoiminnolla.
- Ilmastointi, automaattinen
- Easy Access -paketti Avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä Keyless Access. Sähkökäyttöinen takaluukku, avaaminen ja sulkeminen kaukosäätimellä. Sähkökäyttöisesti avautuva tavaratilan suoja. Easy Open & Close. Takaluukun avaaminen jalan heilautuksella
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin. Kauko-ohjain, ajastin, suurempi akku tavaratilassa (moottoritilan akku jää pois).
- Kaukovalojärjestelmä Dynamic Light Assist. Kaukovaloautomatiikka ja mukautuva valonjakauma.
- LED-ajovalot
- Digitaalinen mittaristo Active Info Display. 12,3" mukautettava värinäyttö.
- Radio ja navigointi Discover Pro
- Avaimeton lukitus- ja käynnistysjärjestelmä Keyless Access.
- Sähkösäätöiset lasinnostimet
- Sähkösäätöiset ulkopeilit
- Sähkökäyttöinen takaluukku
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.7.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.7.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1395 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 160 kw / 218 hv |
| CO₂-päästöt | 37 g / km |
| Kokonaismassa | 2250 kg |
| Omapaino | 1735 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ola;lem;o.k;nik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar