Perustiedot
| Rekisterinumero | YIJ-895 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 30.4.2026 |
| Ajomäärä | 254000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Passat |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 6 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 5 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Assar Laikola
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Juuri huollettu ja katsastettu!
- Jakohihna vaihdettu 5/26!
- Suomi-auto
- 2.om
- Huoltokirja (viim. 5/26)
- 2 x renkaat + 2 erik.vanteet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kaukosäädöllä
- Moottorinlämmitin
- Vakionopeudensäädin
- Navigointi
- Bi-xenon ajovalot
- LED-päiväajovalot
- Parkkitutka edessä ja takana
- Pysäköintiavustin
- Bluetooth
- Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä
- Sähkötoiminen takaluukku
- Nahka-alcantara sisäverhoilu
- Sähkösäätöiset etuistuimet, kuljettajan istuin muistilla
- Sähköisesti avattava panorama lasikattoluukku
- Automaattinen ilmastointi (2-alueinen)
- 4 x sähkölasit
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävät istuimet edessä ja takana reunapaikoilla
- Koria vasten taittuvat sähkösäätöiset sivupeilit
- Autohold
- Start/Stop
- Kaarreajovalot
- Ajotietokone
- Kaadettavat takapenkit
- Suksiluukku
- Turvatyynyt
- Luistonesto
- Isofix
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.2.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.2.2013 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 135 g / km |
| Kokonaismassa | 2210 kg |
| Omapaino | 1601 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Hatanpään valtatie 34, TAMPERE
Tätä ajoneuvoa myy
Jarkko Koskela
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ske;.ko;kko;jar
Kasperi Hintsala
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;int;i.h;per;kas
Niklas Kiiskilä
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ila;isk;.ki;las;nik
Roope Kahlos
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;los;kah;pe.;roo
Assar Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;ar.;ass
Anton Laikola
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;lai;on.;ant
Viivi Mäkinen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;mak;vi.;vii
Tuure Koivumäki
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vum;koi;re.;tuu
Markus Happonen
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;kus;mar