Perustiedot
| Rekisterinumero | CKY-940 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 23.3.2026 |
| Ajomäärä | 132000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 7 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Vakionopeudensäädin
- Climatic -puoliautomaattinen ohjaamoilmastointi
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Kuljettajan istuimen kyynärtuet
- Kuljettajan istuimen ristiselänsäätö
- Ohjaamossa 1+2 istuimet
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnon
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Moottorin sammutusautomatiikka, Start/Stop
- SCR-teknologia diesel-malleissa
- Kuljettajan ja etumatkustajan turvatyynyt, etumatkustajan etuturvatyynyn on/off-kytkin
- Matkapuhelinvalmius
- Pieni mukavuuspaketti
- Mittarivalaistuksen säätö
- Radio "Composition Color", neljä kaiutinta, USB-liitäntä, 5" kosketusnäyttö
- Ajastinkello vakiona olevaan polttoainekäyttöiseen lämmittimeen
- Suomenkieliset ohjekirjat
- Kaksi kauko-ohjausavainta
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Täyskorkea väliseinä, jossa kiinteä ikkuna
- Ikkunallinen takaluukku, lämmitettävä takalasi
- Liukuovi oikealla
- Kannellinen, lukittava hansikaslokero
- Mukiteline, sytytin ja tuhkakuppi
- Istuimissa "Austin" -istuinverhoilu
- Ohjaamon lattiverhous kumimattoa
- Mustat puskurit, ovenkahvat ja peilikotelot
- Matalavierinvastusrenkaat
- Teräsvanteinen varapyörä
- Jarrutusenergian talteenotto
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.4.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.4.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2200 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 162 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 2020 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy
Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans
Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan
Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san
Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet
Tony Martin
Automyyjä
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton
Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa
Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val
Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy