Perustiedot
| Rekisterinumero | INP-360 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 27.3.2026 |
| Ajomäärä | 93000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Auto tulossa! Tiedot tarkentuvat, kun auto saapuu myymäläämme!
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 1 om.
- SUOMI-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Huoltohistoria, viim. 79tkm 7/25
- 2 x renkaat
- Täydellinen huoltovarustus; Sortimon hyllyt, laatikostot, iso invetteri, sähköjärjestelmä, työvalaistus sisälle ja ulos, lämmityspuhallin takatilaan, LED-vilkut yms.
- Vetokoukku
- LED-lisävalo
- Peruutuskamera
- Webasto kaukosäädöllä
- LED-ajovalot ja -päiväajovalot
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamossa 1+1 istuimet
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnon
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Ajastinkello polttoainekäyttöiseen lisälämmittimeen
- eCall-hätäsoitto
- Matkapuhelinvalmius
- WeConnect -valmius
- Radio "Composition Color", 4 kaiutinta, USB-liitäntä, 6,5" kosketusnäyttö, App-Connect
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.2.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.2.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 220 g / km |
| Kokonaismassa | 3200 kg |
| Omapaino | 2277 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Teemu Tulonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;tul;mu.;tee
Veeti Kortelainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;tel;kor;ti.;vee
Jere Lineri
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;ine;e.l;jer
Tiia Vahlman
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;man;ahl;a.v;tii
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Riku Sahonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;aho;u.s;rik
Matias Kallo
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;llo;.ka;ias;mat
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Viivi Äikäs
Automyyjä FI | SV | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;aik;vi.;vii
Henri Elonen
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;elo;ri.;hen
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale
Marko Hiltunen
Paikallisjohtaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tun;hil;ko.;mar