Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KUB-192 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 11.2.2025 |
| Ajomäärä | 67000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 2. Omisteinen Suomi-Auto
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Sähköinen huoltohistoria (viim.huolto suoritettu 11/25 - 65tkm)
- 2x Renkaat, 2x Vanteet
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- Vetokoukku, kiinteä
- Vakionopeudensäädin
- Radio "Composition Color", 4 kaiutinta, USB-liitäntä, 6,5" kosketusnäyttö, App-Connect
- Pieni mukavuuspaketti
- ESP-ajonvakautusjärjestelmä, sis. hill hold -toiminnon
- Tätä autoa myy hyötyajoneuvomyyjät Janii / Jari - 020 788 1285
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- 2 x Avain
- Sähkösäätöiset peilit
- Sähkökäyttöiset ikkunat edessä
- Pysäköintitutka taakse
- USB-liitäntä
- Kauko-ohjattu keskuslukitus
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Vetoluistoneston poiskytkentäpainike
- Moottorin sammutusautomatiikka, Start/Stop
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Ohjaamossa 1+2 istuimet, lukittava säilytystila istuimien alla
- Kyynärtuet kuljettajan istuimessa.
- Ohjauspyörän syvyyden- ja korkeudensäätö
- Seinien ja lattian vanerointi
- eCall-hätäsoitto
- Matkapuhelinvalmius
- Mittarivalaistuksen säätö
- Ikkunallinen takaluukku, lämmitettävä takalasi
- Liukuovi oikealla
- Kannellinen, lukittava hansikaslokero
- Led-takavalot
- Mustat puskurit, ovenkahvat ja peilikotelot
- Kuljettajan istuimen lämmitys
- Polttoainekäyttöinen vesilisälämmitin ja seisontalämmitin ajastinkellolla ja kaukosäätimellä
- Sähkösäätöiset lämmitettävät sivupeilit ja sähköiset lasinnostimet etuovissa
- 2 kpl kauko-ohjausavaimia
- Täyskorkea väliseinä, jossa kiinteä ikkuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 18.2.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.2.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 216 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 2063 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy
Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet
Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar
Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan
Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki