Perustiedot
| Rekisterinumero | SPO-405 |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 62000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transporter |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ERITTÄIN UPEA BULLI-ERIKOISVERSIO NELIVETONA JA CARSPORTIN PAKETILLA!!
- Täydellinen merkkiliikkeen huoltokirja
- 1. om SUOMI-auto
- ALV-vähennyskelpoinen
- Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastuksella ja kaukosäädöllä
- Vetokoukku irroitettava
- 2x renkaat 2xAlumiinivanteet
- Adaptiivinen vakionopeudensäädin
- Carsport-varustelu Lazer ST4 Elite LED -lisäkaukovalot maskiin upotettuna, CAN-moduuli. Väliseinän kallistus, äänieristys ja huopaverhoilu. Äänentoistopäivitys: BLAM RS 6,5” erillissarja. Ohjaamon lattian ja etuovien lisä-äänieristys. Eibach Sport Extra alustasarja sis. nelipyöräsuuntaus / ACC-kalibrointi / muutoskatsastus. Etuhelman suojarauta RST Blackline. Sivuputket RST Blackline. Puskurin lastaussuoja Blackline. Takapariovien ikkunatummennukset.Tavaratilan täysvanerointi
- Musta keinonahkaverhous timanttitikkauksin
- LED-ajovalot ja LED-päiväajovalot
- Kaukovalojärjestelmä Light Assist
- Pysäköintitutka edessä ja takana
- Radio-navigointi "Discover Media", 8-tuuman kosketusnäyttö
- App-Connect, langaton Apple CarPlay
- Sähköisesti säädettävät ja lämmitettävätulkopeilit
- Vakio-navigointijärjestelmä medialla ja internetpaketilla
- Front Assist ja City ANB toiminnolle ACC high
- Peruutuskamera
- Lämmitettävä tuulilasi
- Digitaalinen mittaristo
- Penkinlämmittimet
- Musta Metalliväri
- Melunvähennyksen lisätoimenpiteet ohjaamossa
- Bulli-logot etulokasuojissa
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Lasinpyyhkimien tihkuasento valoanturilla/sadetunnistimella
- Start-Stop-järjestelmä
- Ajovakaudenhallinta (ESC), ASR- vetoluistoneston poiskytkentäpainike
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.1.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.1.2024 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 219 g / km |
| Kokonaismassa | 3000 kg |
| Omapaino | 2061 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy
Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat
Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem
Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh
Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan
Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau
Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer
Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil
Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer
Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam
Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom
Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan
Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat