Perustiedot
| Rekisterinumero | BXU-408 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 11.7.2025 |
| Ajomäärä | 84000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Automaattivaihteisto Geartronic 8-vaihteinen
- Verhoilu: R-Design sport-istuin kangas/nahka Charcoal (RG0R)
- Pysäköintitutka taakse ja eteen (691)
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Madallettu Sport-alusta
- Start/Stop -järjestelmä
- Etuistuimien reisituen säätö (1101)
- Etuistuimien sähk.korkeuden ja ristiseläntuen säätö
- Etuistuimien sähköinen ristiseläntuen säätö 4-suuntaan (212)
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Kyynärnoja edessä
- Lämmitettävä takaistuin, reunapaikat (752)
- Lämmitettävät etuistuimet
- Sähkötoim. kuljettajanistuin muistilla (47)
- Takaistuimen selkänojat alastaitettavat 40/60
- Nopeudenrajoitin
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Sävylasit (25%)
- Etumatkust.turvatyynyn poiskytkentä
- Kuljet. ja etumatkust. turvatyynyt
- Hätäjarrutustehostin EBA
- Mäkilähtöavustin
- Sähkötoiminen seisontajarru
- Törmaysvaroitin automaattisella täysjarrutuksella
- Automaattisesti himmenevä taustapeili (168)
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- R-Design ohjauspyörä
- Bluetooth-järjestelmä
- Volvo On Call
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.9.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 184 kw / 250 hv |
| CO₂-päästöt | 170 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1677 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kempeleentie 4, OULU
Tätä ajoneuvoa myy
Veeti Leskelä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kel;les;ti.;vee
Niila Göös
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;goo;la.;nii
Jesse Mäntylä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tyl;man;se.;jes
Tuukka Tasala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;sal;.ta;kka;tuu
Lauri Helin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;hel;ri.;lau
Antti Valkama
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kam;val;ti.;ant
Sami Partanen
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;art;i.p;sam
Anton Hyytinen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;tin;hyy;on.;ant
Jaakko Jussila
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ssi;.ju;kko;jaa
Kuutti Mäenpää
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;enp;.ma;tti;kuu
Juho Heikkilä
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;eik;o.h;juh
Tuukka Manninen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nni;.ma;kka;tuu
Antti Heinola
Paikallisjohtaja
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;nol;hei;ti.;ant