Perustiedot
| Rekisterinumero | CLM-840 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 12.11.2024 |
| Ajomäärä | 150000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Metallinhohto Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 5 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomi-Auto
- Huoltokirja
- Viimeksi Huollettu:
- Jakohihna vaihdettu:
- Metalliväri:Osmium grey
- Sähköisesti koriavasten kääntyvät ulkopeilit
- Sävylasit
- Salpalukot ovissa
- Bluetooth ja audiostreaming
- Pysäköintitutka taakse
- Taittuvat takapenkkien selkänojat
- Dynamic alusta
- Sähkötoiminen kuljettajanistuin muistilla
- Nahkaverhoiltu 3-puolainen Urheilullinen monitoimiohjauspyörä
- Sisustuksen aluminium koristus
- Sisävalaistus high level
- Maavalot
- Lapsilukot takaovissa
- Radio/CD-Soitin + AUX + USB - Liitäntä
- USB & IPOD liitäntä audiossa
- Ajovakauden hallintajärjestelmä (ESC)
- Kyynärnoja mukitelineellä ja säilytyslokerolla
- Automaattivaihteisto 6-vaihteinen
- CleanZone sekä AQS ilmanlaatujärjestelmä
- City Safety
- LED-Päiväajovalot
- Sähköinen ristiseläntuen säätö
- Sensus Audio High Performance
- Automaattinen ilmastointi 2-vyöhyke
- ISOFIX- Kiinnikkeet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella
- Saattovalot
- Sensuksen näyttö 5"
- Bluetooth
- Lähestymisvalot
- Digital mittaristo 8"
- Sadetunnistin
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Luistonestojärjestelmä
- Kahdet renkaat
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Alumiinivanteet Kesä- ja Talvirenkaissa
- Lämmitettävät etuistuimet
- Mäkilähtöavustin
- Sensuksen kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.1.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 113 g / km |
| Kokonaismassa | 2110 kg |
| Omapaino | 1533 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik