Perustiedot
| Rekisterinumero | GNK-816 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 7.7.2025 |
| Ajomäärä | 162000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Väri | Metallinhohto Punainen (Fusion Red) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | S60 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- SUOMI-VOLVO TOISELTA OMISTAJALTA ERIKOISVÄRILLÄ!!!
- Suomi-Auto
- 2. omistajalta
- Huoltokirja
- Jakohihna vaihdettu: 2024
- Viimeksi Huollettu:
- Dynamic alusta
- Kynnyslistat metallia
- Integroidut tuplapakoputket
- Pysäköintitutka eteen ja taakse
- Aquablades, lämmitetyt tuulilasin pesu suuttimet
- Valaistut ovenkahvat maavaloilla
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Törmäysvaroitin
- Salpalukot ovissa
- Kahdet renkaat
- Sähkötoiminen kuljettajanistuin muistilla
- Lämmitettävä takaistuin (reunapaikat)
- Kaistallapitoavustin
- Nahkaverhoiltu Urheilullinen monitoimiratti
- Urheilulliset istuimet
- Ulkoväri: Fusion Red
- LED - Ajovalot
- Pilot Assist
- Sähkötoimiset lapsilukot
- Bluetooth
- Käyttöönotto:9/2019
- Liikennemerkki informaatio
- Alumiinivanteet kesä- ja talvirenkaissa
- ISOFIX - Kiinnikkeet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin ajastimella
- Digital mittaristo 12,3"
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Avaimeton sisäänmeno- ja käynnistys
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Lämmitettävät etuistuimet
- Automaattinen ilmastointi 2-vyöhyke
- Sadetunnistin
- Älykäs kuljettajan informaatiojärjestelmä (IDIS)
- Sumuvalot
- Ajotietokone
- Keskuslukitus
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Sensus audio High Performance, 9,3" kosketusnäyttö, 220w vahvistin, 10 kaiutinta
- City Safety -järjestelmä
- Luistonestojärjestelmä
- Volvo On Call
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Sisustuksen Driftwood koristus
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Valaistut meikkipeilit
- Mäkilähtöavustin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.9.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.9.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 184 kw / 250 hv |
| CO₂-päästöt | 169 g / km |
| Kokonaismassa | 2190 kg |
| Omapaino | 1677 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy
Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har
Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat
Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai
Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp
Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh
Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam
Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves
Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo
Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon
Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee
Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar
Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep
Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim
Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam
Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar
Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim
Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll
Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet
Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar
Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk
Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter
Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik