Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi musta Volvo V40, joka on kuin tehty Suomen kesäkeleille! Tämä viistoperä on huippusiisti ja facelift-mallin ansiosta näyttää entistäkin tyylikkäämmältä. Varustelusta löytyy kahdet renkaat, LED-ajovalot ja mukavat penkinlämmittimet etuistuimille. Polttoainetoiminen lisälämmitin pitää huolen siitä, että talvellakin tarkenee. Vakionopeudensäädin ja automaattinen ilmastointi tekevät matkanteosta sujuvaa ja mukavaa. Ja kirsikkana kakun päällä, tämä auto on vähäpäästöinen! Jos tämä Volvo V40 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CKH-141 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 11.8.2025 |
| Ajomäärä | 155000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V40 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 4 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 4 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Lite (1 vuosi / 20000 km)
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Viimeisin huolto tehty 8/2025 134tkm.
- Huippusiisti
- vuosimalli -17 rek 10/16
- 2xRenkaat 2xErik.vanteet
- Polttoainetoiminen lisälämmitin
- Facelift
- Vakionopeudensäädin
- Pysäköintitutka taakse
- Automaattinen ilmastointi 2-alueinen
- LED-valot
- Penkinlämmittimet etuistuimet
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä ESC
- Vetokoukku
- Start/Stop -järjestelmä
- Etumatkustajan istuimen korkeuden säätö
- Kuljettajan istuimen kallistuksen ja korkeuden säätö
- Ajotietokone
- Monitoimiohjauspyörä
- Sadetunnistin
- Sähkötoimiset ikkunat edessä ja takana
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Bluetooth audio/puhelin
- Isofix-kiinnikkeet takasivuistuimilla
- Metalliväri
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.10.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.10.2016 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 97 g / km |
| Kokonaismassa | 1995 kg |
| Omapaino | 1453 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik
Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar
Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter