Perustiedot
| Rekisterinumero | ALY-557 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2026 |
| Ajomäärä | 413000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | V50 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Teemu Varkila
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Juuri katsastettu!
- 2x renkaat 2x alumiinivanteet
- Hienot vanteet!
- Webasto
- Huoltohistoria. Viimeisin huolto 392tkm ja samalla vaihdettu jakohihna.
- Penkinlämmittimet
- Vetokoukku
- Nahkasisusta
- Xenon ajovalot
- Keskikyynärnoja ja mukitelineet
- Sähkölasit
- Vakionopeudensäädin
- Automaattinen ilmastointi ECC
- Led lisävalo
- Kattokaiteet
- Isofix kiinnikkeet
- Tummat takalasit
- Alustasarja
- Talvirenkaat kitkat
- Kaukosäätöinen keskuslukitus. 1x avain.
- Ajotietokone
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- Radion kauko-ohjaus ohjauspyörässä
- Performance 1-lev.CD, 4x20W, 4 kaiutinta
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.6.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.6.2008 |
| Vetopainot | 700 kg / 1500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1997 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 153 g / km |
| Kokonaismassa | 1960 kg |
| Omapaino | 1468 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Anton Nuora
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ra/;nuo;on.;ant