Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | SNT-429 |
| Vuosimalli | 2016 |
| Viimeisin katsastus | 13.3.2026 |
| Ajomäärä | 176000 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Plug-in-hybridi |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | XC90 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 2 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 7 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Sähkö- ja lataustiedot
| Sähköinen kantama ** | 40 km |
| Akkukapasiteetti ** | 9,2 kWh |
| Suurin latausteho ** | 3,7 kW |
| Latausliitäntä |
** Ilmoitetut tekniset tiedot ovat valmistajan antamia arvioita uudelle ajoneuvolle. Todelliset kulutus-, lataus- ja toimintamatka-arvot voivat vaihdella ajoneuvon kunnon, ajotavan ja käyttöolosuhteiden mukaan.
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Powers and Wilkins Äänentoisto
- 7-Paikkainen
- Peruutuskamera
- HUD
- Automaattinen ilmastointi
- Panorama kattto
- Vetokoukku alletaittuva
- FullLed ajovalot
- Nahkasisusta
- Bluetooth
- Bliss
- Sähkötoiminen takaluukku
- Sähkösäätöiset etuistuimet muistilla ja hierontatoiminnolla
- Lämmitettävät etuistuimet
- Lämmitettävät takaistuimet reunapaikat
- Mukautuva vakionopeudensäädin
- Ajotietokone
- Ohjauspyörä nahkaa
- Ohjauspyörän korkeus- ja syvyyssäätö
- VOC
- Sensus Connect Audio High Performance 9,3" kosketusnäytöllä
- 2x renkaat alumiinivantein
- 2x avain
- Huoltokirja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
- ** Pyydämme huomioimaan, että auton tekniset tiedot (kulutus, latausaika, toimintasäde) saattavat poiketa oleellisesti valmistajan ilmoittamista arvoista. Sähkö- ja hybridiautoissa talviolosuhteissa sähkömoottorin käyttö voi olla rajoitettu.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.6.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.6.2016 |
| Vetopainot | 750 kg / 2400 kg |
| Kuutiotilavuus | 1969 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 235 kw / 320 hv |
| CO₂-päästöt | 49 g / km |
| Kokonaismassa | 3010 kg |
| Omapaino | 2280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Parolantie 65, HÄMEENLINNA
Tätä ajoneuvoa myy
Jukka Holmi
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;mi/;hol;ka.;juk
Santeri Huusko
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ko/;uus;i.h;ter;san
Heikki Pullinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lli;.pu;kki;hei
Jani Reentie
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;een;i.r;jan
Mika Balakin
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kin;ala;a.b;mik
Teemu Varkila
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kil;var;mu.;tee
Lassi Ruohonen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;hon;ruo;si.;las
Simo Koskela
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ela;osk;o.k;sim
Jasper Rinta-Jouppi
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;per;jas
Pentti Remes
Sisäänostaja
.fi;ppi;jou;nta;/ri;mes;.re;tti;pen
Tommi Puska
Myyntipäällikkö
fi;pi.;oup;taj;rin;ka/;pus;mi.;tom