Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö täydellistä matkakumppania kesän seikkailuihin? Weinsberg CARAONE -mallin matkailuvaunu on juuri se, mitä tarvitset! Tämä kevyt ja näppärä vaunu sopii mainiosti vaikka sähköauton perään. Sisältä löydät mukavan kiinteän parivuoteen, pöytäryhmän ja takakeittiön, jossa on liesi ja jääkaappi. Lattialämmitys ja Trumatic-lämmitys sähköllä pitävät huolen siitä, että tarkenet viileämmilläkin keleillä. Aurinkopaneeli tuo lisäenergiaa reissuille, ja kahdet renkaat takaavat sujuvan menon. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DCK-172 |
| Vuosimalli | 2014 |
| Viimeisin katsastus | 13.5.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Väri | KH KK |
| Malli | CARAONE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi)
- Trumatic-lämmitys sähköllä
- Edessä kiinteä parivuode
- Pöytäryhmä
- Takakeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Lattialämmitys
- Aurinkopaneeli
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 4 :lle
- Tukijalat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.8.2014 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.8.2014 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 890 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy