Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DSB-231 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 12.11.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | CARAONE |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1. omisteinen
- Suomi-vaunu
- Trumatic sähkö/kaasu
- Lattiassa sähkövastus
- Pöytäryhmä (saa levitettyä vuoteeksi)
- Liesi
- Pesuallas
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- WC
- Suihku
- Kerrossänky kahdelle takana
- Nukkumapaikat 4:lle
- Pituus: 587cm
- Leveys: 220cm
- Korkeus: 257cm
- Omamassa: 890kg
- Kokonaismassa: 1350 kg
- Tiiveystakuu voimassa!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.7.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.7.2023 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1350 kg |
| Omapaino | 890 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI