Perustiedot
| Rekisterinumero | 23-AKY |
| Vuosimalli | 2018 |
| Ajomäärä | 39000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-09 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi pyörä ensimmäiseltä omistajalta
- Huoltokirja
- Viim. huolto 05/23 20tkm
- Comfort penkki
- Akrapovic titaani kokoputkisto
- Dynojetin ohjelmointi työkalu mukaan
- Yamahan oma isompi tuulenohjain mukaan
- Tangonpääpeilit
- LED-vilkut
- Litium-akku
- Kulutusosat kunnossa
- Öhlins
- Kyb
- Jalkatapit vaihdettu
- ABS
- Luistonesto
- Ajotietokone
- Tangonpääpeilit
- Quickshifter
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.4.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.4.2018 |
| Kuutiotilavuus | 847 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 367 kg |
| Omapaino | 193 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy
Matti Lohisalo
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;isa;loh;ti.;mat
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ari;.sa;mus;ras
Nico Eskelinen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lin;ske;o.e;nic
Eetu Ihalainen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;hal;u.i;eet
Henry Tallbäck
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ck/;lba;tal;ry.;hen
Karla Ignatius
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;us/;ati;ign;la.;kar
Juha Vilander
Sisäänostaja - Moottoripyörät
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;nde;ila;a.v;juh
Marko Lahokoski
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;oko;lah;ko.;mar