Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Yamaha MT-09 on käytetty moottoripyörä, joka tarjoaa ajamisen iloa kesäisille teille. Tämä vähän ajettu pyörä on varustettu lukkiutumattomilla jarruilla (ABS), mikä lisää ajomukavuutta ja hallittavuutta. Mukana tulevat sivulaukut ja tankkilaukku tarjoavat kätevää säilytystilaa pidemmillekin matkoille. Keskiseisontatuki helpottaa pysäköintiä ja huoltoa. Viimeisin huolto on tehty huhtikuussa 2026, joten pyörä on valmiina kesän seikkailuihin. Jos Yamaha MT-09 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 50-NGR |
| Vuosimalli | 2015 |
| Ajomäärä | 43000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MT-09 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Ajokorttiluokka | A |
| Tyyppi | Moottoripyörä |
Kysy tarkempia tietoja
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottoripyörään mahdollisuus hankkia J. autoturva Moto (1 vuosi / 10000 km tai 2 vuotta / 20000 km)
- Suomi-pyörä
- Huoltokirja. Viimeisin huolto tehty 42tkm/4/2026
- Sivulaukut
- Tankkilaukku
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- 3 x avaimet
- Rekisteröity kahdelle
- Keskiseisontatuki
- Ketjuveto
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.4.2015 |
| Kuutiotilavuus | 847 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 390 kg |
| Omapaino | 210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Soininkatu 3, RAISIO
Tätä ajoneuvoa myy
Hugo Larm
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;arm;o.l;hug
Niklas Lakkapää
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;kka;.la;las;nik
Luca Giacoletto
Automyyjä FI | EN | SV | IT
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tto;ole;iac;a.g;luc
Alex Uppa
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ppa;x.u;ale