Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KIA Ceed -mallin farmari tarjoaa käytännöllisyyttä ja mukavuutta arjen ajomatkoihin. Tämä uusi ja ajamaton hybridi on varustettu automaattivaihteistolla, mikä tekee ajamisesta helppoa. Kesäkuumalla kaksialueilmastointi pitää matkustamon miellyttävän viileänä. Navigointijärjestelmä ja 10,25'' kosketusnäyttö tekevät reittien suunnittelusta vaivatonta. LED-päiväajovalot ja peruutuskamera lisäävät ajomukavuutta. Jos tämä KIA Ceed voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RXJ-245 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 220 km |
| Käyttövoima | Bensiini, Hybridi |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ceed |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 6 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * RAHOITUSTARJOUS korko 1,99 % + kulut. (max 72 kk, max 60t€, rahoitusyhtiö Santander. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Voimassa rajoitetun ajan! Tarkista rahoituskampanjan ehdot myyjältä.
- TÄMÄ AUTO HETI SAATAVILLA!
- Heti ajoon! Esittelyauto
- Metalliväri: Deluxe White
- Tehdastakuu 7 vuotta/150 tkm
- Comfort Pack 16'' kevytmetallivanteet - Automaattinen kaksialueilmastointi - Automaattisesti himmentyvä taustapeili - Sadetunnistin
- YHTEYDENOTOT:
- Taina Sikanen 040 342 6245
- Jukka Ala-Mäenpää 040 342 6244
- Navigointijärjestelmä
- 10,25'' LCD monitoimikosketusnäyttö keskikonsolissa
- Peruutuskamera
- Pysäköintitutka takana
- Vakionopeudensäädin nopeudenrajoittimella
- Android Auto-yhteensopivuus
- Apple CarPlay -yhteensopivuus
- Bluetooth hands-free puheentunnistuksella
- 4,2" LCD-näytöllä varustettu Supervision-mittaristo
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Kaukovaloautomatiikka
- LED-päiväajovalot
- Audiosäätimet ohjauspyörässä
- USB-latausliitin edessä
- USB-latausliitin keskikonsolissa
- USB-liitin keskikonsolissa edessä
- 12 V virtapistoke edessä
- Kia Connect -etähallinta
- Ajotilan valinta; Normal, Sport
- Automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä
- Aktiivinen kaistavahti
- Kaistallapitoavustin
- Kuljettajan vireystilan valvonta
- Nopeusrajoitusmerkkien tunnistusjärjestelmä
- ESC-ajonvakautusjärjestelmä
- HAC-mäkilähtöavustin
- Kuljettajan istuimen korkeudensäätö
- Etumatkustajan istuimen korkeudensäätö
- Keskikyynärnoja edessä
- Isofix-kiinnikkeet takaistuimella (2 kpl)
- 60/40-suhteessa taittuva takaistuin
- Kattokaiteet
Tekniset tiedot
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.2.2026 |
| Vetopainot | 310 kg / 710 kg |
| Kuutiotilavuus | 998 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 125 g / km |
| Kokonaismassa | 1890 kg |
| Omapaino | 1409 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy