Perustiedot
| Rekisterinumero | 289-OBF |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 8000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | OUTLANDER |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Maastoajoneuvo |
Kysy tarkempia tietoja

Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALV-Vähennyskelpoinen
- 1.omisteinen
- Suomi-mönkijä
- Huoltohistoria ( tarkentuu myöhemmin )
- Nelitahti
- Rekisteröity kahdelle
- Kardaaniveto
- Ajonestolaite
- Nelivetolukko
- Ohjaustehostin
- Vetokoukku
- Kahvanlämmittimet
- Peukalon lämmitin
- Selkänoja matkustajalle
- Sähkökäynnistys
- 12V ulosotto
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.3.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.3.2024 |
| Kuutiotilavuus | 650 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 30 kw / 41 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 629 kg |
| Omapaino | 411 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Aamuruskontie 6, HELSINKI
Tätä ajoneuvoa myy

Emmi Hämäläinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;ama;i.h;emm

Santeri Nieminen
Automyyjä FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;iem;i.n;ter;san

Pepe Skog
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kog;e.s;pep

Jukka Seppälä
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;pal;sep;ka.;juk

Henri Pirkkalainen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;kka;pir;ri.;hen

Jani Pahla
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;jan

Sebastian Ehro
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;ro/;.eh;ian;ast;seb

Arttu Syrjänen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;jan;syr;tu.;art

Sami Ore
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;re/;i.o;sam

Toni Pahla
Automyyjä, sähköautoasiantuntija FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ahl;i.p;ton


Jari Ranta
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;ant;i.r;jar

Jani Vasilev
Automyyjä, hyötyajoneuvot
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lev;asi;i.v;jan

Kaarlo Nieminen
Vastuumyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;emi;.ni;rlo;kaa

Jani Rouvali
Sisäänostaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ali;ouv;i.r;jan

Ossi Majava
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;va/;aja;i.m;oss

Topi Uusimäki
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;mak;usi;i.u;top

Harri Ijäs
Sisäänostaja
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ija;ri.;har

Antti Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ton;pel;ti.;ant

Ari Hallikas
Paikallisjohtaja FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kas;lli;.ha;ari

Petri Nieminen
Automyyjä, uudet hyötyajoneuvot FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;nie;ri.;pet


Aki Peltonen
Myyntipäällikkö FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lto;.pe;aki