Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on CFORCE-mallin CF Moto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä dynaaminen traktori on ollut vain yhdellä omistajalla ja on päivitetty valmiiksi suoraan metsään. Neliveto ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa, ja tehokkaampi vinssi sekä Iron Baltic pohjapanssari takaavat, että pääset perille haastavammassakin maastossa. Vauhtivarikon stage 2 kytkinkitti ja 30" Itp Cryptid renkaat kruunaavat kokonaisuuden. Älä missaa tätä CF Moto CFORCE löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | 379-ABO |
| Vuosimalli | 2023 |
| Ajomäärä | 2000 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | CFORCE |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Traktori |
Kysy tarkempia tietoja

Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Huoltomuistio
- 1 omistaja
- Vinssi päivitetty tehokkaampaan+vinssinaru asennettu
- Ohjaustanko korotettu
- Hiisi syylärinnosto
- Vauhtivarikon stage 2 kytkinkitti
- Itp Cryptid 30" renkaat
- Iron Baltic pohjapanssari
- Koneen ilmanottoa parannettu sekä nostettu ilmaputket varille ja koneelle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 23.3.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.3.2023 |
| Kuutiotilavuus | 800 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 44 kw / 60 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 691 kg |
| Omapaino | 556 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Muuralankuja 4, KOTKA
Tätä ajoneuvoa myy

Sari Tarvainen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;arv;i.t;sar

Valtteri Järvimäki
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;vim;jar;ri.;tte;val

Joni Kuntsi
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;si/;unt;i.k;jon

Pasi Rahkonen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;one;ahk;i.r;pas

Anton Vanhala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;hal;van;on.;ant

Jani Hokkanen
Vastuumyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;okk;i.h;jan

Julius Jalonen
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;lon;.ja;ius;jul

Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy