Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Ford F350, joka on kuin tehty suomalaisiin seikkailuihin! Tämä nelivetoinen avolava on juuri huollettu ja valmiina viemään sinut minne vain. Uudet nastarenkaat pitävät huolen talvikeleistä, ja kesäksi löytyy Mud Terrainit. Nahkasisusta ja sähkösäätöiset istuimet tuovat mukavuutta, kun taas vetokoukku mahdollistaa reilummatkin kuormat. Ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät kesäajosta nautinnollista. Jos tämä Ford F350 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OUC-218 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 16.6.2025 |
| Ajomäärä | 248000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Ruskea (beige) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | F350 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Kevyt kuorma-auto 3.5-12tn |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ajettu 248tkm / 154tml
- Juuri huollettu!
- Uudet nastat alla, kesäksi Mud Terrainit
- Red Top akut
- Puhdas Carfax
- Istuinlämmitys etuistuimille
- Neliveto
- 2 x renkaat yksillä vanteilla
- Vetokoukku
- Metalliväri
- Nahkasisusta
- Pysäköintitutka
- Sähkösäätöiset istuimet
- Ilmastointi
- Keskuslukitus
- Vakionopeudensäädin
- Äänentoistojärjestelmä Clarion 2 DIN
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Tuontiauto, tuontimaa Yhdysvallat (2019)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.1.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.2.2010 |
| Kuutiotilavuus | 6400 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 258 kw / 351 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 5171 kg |
| Omapaino | 3920 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy



Mikko Manninen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;nin;man;ko.;mik







Markus Dirksen
Sisäänostaja FI | DE | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;rks;.di;kus;mar

Tero Tuominen
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;uom;o.t;ter


