Perustiedot
| Rekisterinumero | KUV-799 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 24.11.2025 |
| Ajomäärä | 80000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Metallinhohto Musta (Agate Black Metallic) |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Kuorma-auto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Autoon mahdollisuus hankkia J. autoturva (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Tehdastakuu voimassa
- Alv-vähennyskelpoinen
- Suomi-Auto
- 1. omistajalta
- Huoltokirja (Sähköinen)
- Viimeksi Huollettu: 59tkm 7/2025
- Automaattivaihteisto
- Neliveto
- Sync III
- Lavarauta
- Kaistavahti
- Tummat takalasit
- Avaimeton sisäänkäynti- ja käynnistys
- Sports Bar -tanko lisäjarruvalolla
- Liikennemerkkitunnistin
- Lämmitettävällä takaikkunalla
- Kuormatilan virtapistoke
- ISOFIX - Kiinnikkeet
- Pysäköintitutka
- Projektoivilla LED-ajovaloilla
- 5-Paikkainen
- Rulo lavakate
- Astinlaudat
- Kromiset peilinkuoret
- Peruutuskamera
- Kuljettajanpenkin sähkösäätö
- Alumiinivanteet
- Metalliväri: Agate Black Metallic
- Sumuvalot
- Nahkasisusta
- Urheilulliset istuimet
- Automaattinen ilmastointi
- Ajotietokone
- Kaukosäätöinen keskuslukitus
- Luistonestojärjestelmä
- Lukkiutumattomat jarrut (ABS)
- Mäkilähtöavustin
- Sähkökäyttöiset ikkunat
- Sähköpeilit
- Nahkaverhoiltu Urheilullinen monitoimiratti
- Radio/Multimedialaite Kosketusnäytöllä + USB - Liitäntä
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Vetokoukku
- Lämmitettävä tuulilasi
- Vakionopeudensäädin
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.10.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.10.2022 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 157 kw / 213 hv |
| CO₂-päästöt | 250 g / km |
| Kokonaismassa | 3550 kg |
| Omapaino | 2313 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy

Harri Ojala
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;ri.;har

Matias Mäkitöyli
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;i/r;oyl;kit;.ma;ias;mat

Raine Ruokola
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;kol;ruo;ne.;rai

Emppu Klemettilä
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;til;met;kle;pu.;emp

Rene Mustakoski
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ski;ako;ust;e.m;ren
Juha Tuisku
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ku/;uis;a.t;juh

Sameli Ruokonen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;oko;.ru;eli;sam

Vesa Luhtala
Automyyjä FI | SV
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ala;uht;a.l;ves

Joona Kivipelto
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;lto;ipe;kiv;na.;joo

Joni Alkula
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;lku;i.a;jon

Veeti Saarimaa
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;aa/;rim;saa;ti.;vee

Marko Huhtikangas
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;ang;tik;huh;ko.;mar

Teppo Rintala
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;tal;rin;po.;tep

Jimi Esko
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sko;i.e;jim

Sami Haapaharju
Automyyjä
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rju;aha;aap;i.h;sam

Jarmo Lieste
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ste;lie;mo.;jar

Kimi Kankaanpää
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;paa;aan;ank;i.k;kim

Olli-Pekka Lähdesmäki
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;aki;esm;ahd;a.l;ekk;i-p;oll

Eetu Lager
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN | SV
i;i.f;upp;ajo;int;r/r;age;u.l;eet

Marcus Liedes
Sisäänostaja FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;s/r;ede;.li;cus;mar

Oskari Kontiainen
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ain;nti;.ko;ari;osk

Tero Lepistö
Ulkomaan sisäänostaja FI | SV | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;epi;o.l;ter

Mikael Salo
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;lo/;.sa;ael;mik

