Perustiedot
| Rekisterinumero | NMS-199 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 16.2.2026 |
| Ajomäärä | 74000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Kuorma-auto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALV-vähennyskelpoinen
- 5-paikkainen kevyt kuorma-auto
- Tehdastakuu voimassa 01/2028 tai 100 000km
- Suomi-auto
- 1 om.
- Merkkiliikkeen huoltokirja, viimeisin huolto 61tkm, 10/2025
- 2 x renkaat + 2 x erik.vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäätimellä
- Vetokoukku
- Vakionopeudensäädin
- Kaksoisautomaattinen ilmastointi (DEATC)
- Istuinverhoilu nahkaa
- Etu- ja takaparkkitutkat
- Peruutuskamera, kiinteä
- Valorauta + lisävalot keulassa
- Työkalupakki lavalla
- Double Cab: 8-suuntaan sähkötoimisesti säädettävä kuljettajan istuin
- Etuistuimet, lämmitettävät
- Lämmitettävä tuulilasi
- Lämmitettävät sivupeilit
- Taitettavat sivupeilit
- FordPass Connect
- Off-Road Pack: Sähkötoiminen takatasauspyörästön lukko sekä moottorin ja jakovaihteiston suoja
- Audio 129: Navigointijärjestelmä, DAB Radio, Bluetooth, USB, SYNC 3, 8" värikosketusnäyttö
- Metalliväri: Agate Black
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.1.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 13.1.2023 |
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 157 kw / 213 hv |
| CO₂-päästöt | 256 g / km |
| Kokonaismassa | 3550 kg |
| Omapaino | 2320 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy

Juha Turunen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;uru;a.t;juh

Aaro Leskinen
Automyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;esk;o.l;aar

Antti-Jussi Talo
Automyyjä
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;tal;si.;jus;ti-;ant

Jaakko Jyrkinen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;rki;.jy;kko;jaa

Santeri Savolainen
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;lai;avo;i.s;ter;san

Santtu Happonen
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;ppo;.ha;ttu;san

Paavo Suominen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;min;suo;vo.;paa



Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;ikk;i.m;sam

Sami Kopeli
Sisäänostaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;li/;ope;i.k;sam

Elias Ojala
Sisäänostaja
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;oja;as.;eli

Niko Turpeinen
Sisäänostaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;ein;urp;o.t;nik

Jaakko Rask
Myyntipäällikkö FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;sk/;.ra;kko;jaa

Lassi Ahveninen
Paikallisjohtaja FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;eni;ahv;si.;las
