Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 2 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on uusi ja ajamaton Ranger-mallin Ford, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä nelivetoinen avolava on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä ja LED-ajovaloilla, joten matka taittuu turvallisesti. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ja lämmitettävä ohjauspyörä pitävät sinut lämpimänä viileinäkin aamuina. Vetokoukku ja perävaunun peruutusavustin tekevät kärryn vetämisestä lastenleikkiä. Jos tämä Ford Ranger voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | YME-473 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Ranger |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 9 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Kevyt kuorma-auto 3.5-12tn |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- YHTEYDENOTOT: Sami Syväjärvi 040-486 3531
- Aleksanteri Pakka 040-507 9800
- Tehdastakuu voimassa 5v. tai 100tkm
- Alv-vähennyskelpoinen
- Väri: Frozen White
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin kellolaitteella ja kaukosäätimellä
- LED-ajovalot, LED-päiväajovalot ja kaukovaloautomatiikka
- Technology Pack 46: Älykäs aktiivinen vakionopeudensääkin - Kaistanpitoavustin ja kaistavahti - Kuolleen kulman valvontajärjestelmä, risteävän liikenteen varoitusjärjestelmä, perävaunun tunnistuksella - Perävaunun peruutusavustin - Vetokoukku
- Peruutuskamera, Parkkitutkat - anturit edessä ja takana
- 12" monitoiminäyttö, SYNC IV, Navigointijärjestelmä, 6 kaiutinta
- Mittaristo 8" - TFT/LCD näytöllä
- 18" Kevytmetallivanne
- Step Bar -astinlauta
- Micro Rib Embossed -osanahkaverhoilu
- Kaksoisautomaatiinen ilmastointi
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Lämmitettävä tuulilasi
- Fordin avaimeton keskuslukitus ja Ford Power -käynnistyspainike
- Ford App (ovien avaus ja lukitus sekä auton käynnistäminen yms. matkapuhelinsovelluksen kautta)
- Automaattiset tuulilasinpyyhkijät
- Automaattisesti himmentyvä taustapeili
- Tummennetut takalasit
- Lavakaari – Boulder Grey -värinen
- Lavakaiteet
- Lavakaukalo
- Murtohälytin
- Sivupeilit – sähkötoimisesti säädettävät ja taitettavat
- Off-Road Pack: Alustasuoja – pohjapanssari edessä, moottorin ja jakovaihteiston suojus, Polttoainetankin suoja
- Alustan vahasuoja
- Törmäyksenestoavustin, Törmäyksen jälkeinen jarrutus, Kaistanpitoavustin, Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, Peruutuksen jarruavustin
- Sivuturvaverhot, Kuljettajan polviturvatyyny, Matkustajan polviturvayyny, Kuljettajan turvatyyny, Matkustajan turvatyyny, Matkustajan turvatyynyn passivointikytkin, Turvatyyny etuistuisten välissä, Isofix-kiinnikkeet toisen rivin reunimmaisilla istuimilla
- Roiskeläpät edessä ja takana
- Tasauspyörästön lukko
- Ajovakaudenhallintajärjestelmä (ESP+), Alamäkihidastin, Mäkilähtöapu, Perävaununhallintajärjestelmä
- Polttoainetankki 80 litraa ja AdBlue-tankki 19,3 litraa
- Ford Easy Fuel korkiton tankkausjärjestelmä, jossa virhetankkauksen esto
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 3500 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 150 kw / 204 hv |
| CO₂-päästöt | 246 g / km |
| Kokonaismassa | 3510 kg |
| Omapaino | 2365 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Jouppilantie 18, SEINÄJOKI
Tätä ajoneuvoa myy


