Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DBH-681 |
| Vuosimalli | 2013 |
| Viimeisin katsastus | 7.5.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | PREMIUM |
| Ajoneuvotyyppi | Muu ajoneuvo |
| Toimistokulut | 349 € |
Kysy tarkempia tietoja

Samuel Riikonen
Auto- ja caravanmyyjä FI | EN
Varustelu
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Kuntotarkastettu**
- Erillisvuoteet edessä, keskiosassa wc-tilat sekä keittiö. Taka pöytäryhmä lisävuode mahdollisuudella
- Alde
- Tv antenni // Tv valmius
- Kaasuhella
- Pussimarkiisi
- Hyttysovi
- Lämminvesivaraaja
- Pakastelokerollinen jääkaappi
- Kitkavetopää
- Pituus (mm): 7630
- Leveys (mm): 2300
- Korkeus (mm): 2596
- Omamassa (kg): 1377
- Kokonaismassa (kg): 1700
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.7.2013 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.7.2013 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1377 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy



Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans

Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan

Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet

Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton

Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai

Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa

Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val


Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy
