Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi oiva valinta arjen aherrukseen: Mercedes-Benz Sprinter -mallin kevyt kuorma-auto! Tämä arvostettu menopeli on juuri huollettu ja tuulilasi vaihdettu, joten se on valmiina uusiin seikkailuihin. Varustelusta löytyy muun muassa invertteri, peruutuskamera ja vetokoukku, joka mahdollistaa peräkärryn tai asuntovaunun vetämisen. Kahdet renkaat ja automaattivaihteisto tekevät ajosta sujuvaa. Takatilan ilmastointi pitää kuormat viileinä kesähelteillä. Älä missaa tätä Mercedes-Benz Sprinter löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JKJ-626 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 15.4.2026 |
| Ajomäärä | 392000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Sprinter |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Kevyt kuorma-auto 3.5-12tn |
Kysy tarkempia tietoja

Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- ALV-Vähennyskelpoinen
- Juuri huollettu 4/26
- Tuulilasi vaihdettu 4/26
- Invertteri
- Peruutuskamera
- Vetokoukku
- Ilmastointi
- Pistokepaikkoja autossa
- Maavirtapistoke
- Kuljettajanpenkinlämmitys
- Vakionopeudensäädin
- Takatilan ilmastointi
- Kahdet renkaat
- Kahdet vanteet
- Ylimaalattu 2025
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2017)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.2.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 31.1.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2987 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 140 kw / 190 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3550 kg |
| Omapaino | 2772 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy



Anssi Rouhiainen
Automyyjä FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;hia;rou;si.;ans

Panu Pääkkönen
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kon;aak;u.p;pan

Santeri Puhakka
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;kka;uha;i.p;ter;san

Eetu Pätilä
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;ati;u.p;eet

Tony Martin
Automyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;in/;art;y.m;ton

Kai Kuusitie
Automyyjä FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;tie;usi;.ku;kai

Jaakko Saarela
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;are;.sa;kko;jaa

Valle Miettinen
Sisäänostaja FI | EN | RU
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;tti;mie;le.;val


Roy Suni
Paikallisjohtaja FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ni/;.su;roy
