Esittely
Perustiedot
| Rekisterinumero | 75-YHK |
| Vuosimalli | 2024 |
| Ajomäärä | 2300 km |
| Käyttövoima | Bensiini |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | GTS |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Moottoripyörä |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Mopo |
Kysy tarkempia tietoja

Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.* 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.* J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.* Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.3.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.3.2024 |
| Kuutiotilavuus | 278 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 18 kw / 24 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 340 kg |
| Omapaino | 160 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Helmentie 5, PORI
Tätä ajoneuvoa myy

Patrik Kuusisto
Automyyjä FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;sto;usi;.ku;rik;pat

Eemeli Pirttijärvi
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;rvi;ija;rtt;.pi;eli;eem

Juha Kahari
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;ri/;aha;a.k;juh

Jan Heino
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;ino;.he;jan

Pauliina Erkintalo
Automyyjä FI
.fi;ppi;jou;nta;/ri;alo;int;erk;na.;lii;pau

Jere Markkanen
Automyyjä FI
fi;pi.;oup;taj;rin;en/;kan;ark;e.m;jer

Ville Forsman
Automyyjä (VANHEMPAINVAPAALLA)
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;sma;for;le.;vil

Eero Lehto
Hyötyajoneuvomyyjä FI
i;i.f;upp;ajo;int;o/r;eht;o.l;eer

Sami Ahokas
Vastuumyyjä FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;as/;hok;i.a;sam

Tommi Saarivirta
Sisäänostaja FI
i;i.f;upp;ajo;int;a/r;irt;riv;saa;mi.;tom

Jani Nurminen
Myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ine;urm;i.n;jan

Tatu Ketola
Paikallisjohtaja FI | EN
fi;pi.;oup;taj;rin;la/;eto;u.k;tat