Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Adria ALPINA -mallin matkailuvaunu, joka on kuin unelma liikkuvasta kesämökistä! Etukeittiömalli tarjoaa tilaa kokkailuun, ja iso jääkaappi pitää juomat kylmänä. Panorama-kattoikkuna tuo valoa ja avaruutta, ja nahkasisusta tuo ripauksen luksusta. ALDE-nestekeskuslämmitys ja lattialämmitys pitävät lämpimänä viileinäkin iltoina. Tilava U-sohvaryhmä ja saarekevuode takaavat mukavat unet. Tämä vaunu on todella siisti ja odottaa uusia seikkailuja! Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DPB-922 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | ALPINA |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Marko Pänkälä
Myyntipäällikkö - Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TODELLA SIISTI!
- ETUKEITTIÖ MALLI!
- Keittiö edessä
- Iso Jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla
- Kaasu-uuni
- Liesi
- Liesituuletin
- Mikroaaltouuni
- Panorama-kattoikkuna
- Iso henkarikaappi
- Lattiamatot asunto-osassa
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- ALDE- nestekiertoinen lattialämmitys
- Tilava U-sohvaryhmä
- Nahkasisusta
- Tv-antenni
- Tv-teline+ tv
- Saarekevuode
- Suihku ja Wc tilat takana
- Tukijalat
- Sähkön ulosotto
- Kitkavetopää
- Nukkumapaikat 4-5:lle
- Pituus 863 cm
- Leveys 246 cm
- Korkeus 260 cm
- Omamassa: 1662kg
- Kokonaismassa: 2000kg
- TODELLA NÄYTTÄVÄ ALPINA NAHKASISUSTALLA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.7.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.7.2021 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2000 kg |
| Omapaino | 1662 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI