Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria Altea -mallin matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Trumatic-lämmityksellä ja lattialämmityksellä varustettuna pysyt lämpimänä viileämpinäkin iltoina. Jääkaappi, liesi ja pakastelokero pitävät huolen siitä, että eväät pysyvät tuoreina. Parivuode ja kasettiverhot tekevät yöpymisestä mukavaa, ja pyöräteline mahdollistaa pyöräretket määränpäässä. Tämä käytännöllinen matkailuvaunu on valmis viemään sinut uusiin maisemiin. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DNT-202 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 30.5.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | Altea |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi tai 2 vuotta)
- Trumatic
- Lattialämmitys
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Pituus: 647 cm
- Leveys: 229 cm
- Omamassa:1078 kg
- Kokonaismassa: 1300kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.4.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.4.2021 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1300 kg |
| Omapaino | 1078 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy