Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Adria Aviva -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesäseikkailuja varten! Tämä valkoinen kaunotar on käytännöllinen valinta, kun haluat lähteä tien päälle ja nauttia vapaudesta. Päästöt ovat nollassa, joten voit reissata hyvällä omallatunnolla. Tämä käytetty matkailuvaunu on saatavilla kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä, joten sen hankkiminen on helppoa kuin heinänteko. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DNC-585 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 3.10.2023 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | Aviva |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄPPÄRÄ AVIVA KEPEÄÄN KOKOLUOKKAAN!!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.3.2021 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1100 kg |
| Omapaino | 842 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy