Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | CNX-188 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 29.9.2025 |
| Ajomäärä | 66000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CORAL S 670SLT |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Henkilöauto |
Kysy tarkempia tietoja
Rasmus Saarinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi tai 2 vuotta)
- Puoli-integroitu
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 66 tkm
- 1-omistaja ( samassa perheessä uudesta asti )
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 65tkm / 10 / 2026 jossa tehty myös jakohihnan vaihto
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Erillisvuoteet
- Lämmönvaihdin
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivusohva
- L-keittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Mikro
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- Suuri taka wc / suihkutila
- TV-antenni
- TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Ohjaamoilmastointi
- Alpine multimediasoitin
- Peruutuskamera
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- navigointi
- Aluvanteet
- Rekisteröity 5 :lle
- Nukkumapaikat 2-4 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Invertteri
- Leveys 2299 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 3093 kg
- Pituus 7503 cm
- Lattiamatot asunto-osassa
- ABS-jarrut
- Sähkörappu
- Tukijalat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 14.10.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 14.10.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3093 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy