Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Adria CORAL SPORT S573DS -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkakumppani on laatutarkastettu ja varustettu huoltokirjalla, joten voit lähteä reissuun huoletta. Ohjaamon ilmastointi pitää viileänä helteillä, ja pyöräteline tuo lisämahdollisuuksia liikkumiseen. Parivuode takana ja makuupaikat neljälle takaavat mukavat unet. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin keleihin. Jos tämä Adria CORAL SPORT S573DS voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FIJ-721 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 2.4.2026 |
| Ajomäärä | 155000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CORAL SPORT 573 DS |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltokirja
- Kapteenin penkit
- Ohjaamon ilmastointi
- Pyöräteline
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Parivuode takana
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Invertteri
- Tupla-akut
- Jääkaappi
- Liesi
- Pakastelokero
- Kasetti WC
- Suihku
- kahdet renkaat
- Makuupaikat neljälle (pöytäryhmästä varavuode)
- Rek. 6
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2751 kg
- Pituus 658 cm
- Leveys 233 cm
- B-Kortti
- Trumatic
- Puoli-integroitu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.3.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.3.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2751 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy