Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on matkailuauto, joka tekee kesäreissuista silkkaa nautintoa! Matrix 650 SF 50 Years Edition -mallin Adria on käytännöllinen ja vähän ajettu menopeli, joka vie sinut ja perheesi minne tahansa. Ilmastointi pitää viileänä kuumimpinakin päivinä, ja vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä. Tilava L-keittiö ja iso jääkaappi takaavat, että eväät pysyvät kylmänä ja kokkailu sujuu kuin kotona. Vähäpäästöinen dieselmoottori on ympäristöystävällinen valinta. Jos tämä Adria Matrix 650 SF 50 Years Edition voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SLJ-308 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 24.3.2025 |
| Ajomäärä | 97000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix 650 SF 50 Years Edition |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-auto
- Vakionopeudensäädin
- Sähkölasit
- Ilmastointi
- Huoltokirja
- Astinlaudat
- Multimedialaite sis peruutuskameran
- Vekkiverhot
- Pilot- etuistuimet
- Truma ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähkötoiminen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- Tilava pöytäryhmä
- Alas laskettava parivuode edessä
- Tilava L-keittiö
- Kaasuliesi 3:lla polttimella
- Iso jääkaappi erillisellä pakastinlokerolla
- Iso henkarikaappi
- Tilava wc ja suihku
- Parivuode takana
- Mattosarja
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Rekisteröity 5:lle
- Nukkumapaikat 5:lle
- Pituus: 699 cm
- Leveys: 237 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 2973 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- SUOSITTU JUHLAMALLIN 650!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.4.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.4.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2973 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI