Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin? Matrix 650 SF 50 Years Edition -mallin Adria on juuri se, mitä tarvitset! Tämä haluttu ja näyttävä alaslaskuvuoteellinen matkailuauto on vähän ajettu, ja tarjoaa mukavuutta ja tyyliä matkoillesi. Varustelusta löytyy muun muassa kahdet renkaat ja vakionopeudensäädin, jotka tekevät ajamisesta sujuvaa. Ilmastointi ohjaamossa pitää sinut viileänä kuumina kesäpäivinä. Jos tämä Adria Matrix 650 SF 50 Years Edition voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SLJ-334 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 27.6.2025 |
| Ajomäärä | 47706 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Matrix 650 SF 50 Years Edition |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HALUTTU JA NÄYTTÄVÄ ALASLASKUVUOTEELLINEN MATRIX KOHTUUKILOMETREILLÄ
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Kosteusmitattu 4 / 2026
- Laitetarkistettu 4/2026
- Suomiauto
- Aj. 47tkm
- Huoltokirja
- 2x renkaat
- Lohkolämmitin
- Vakionopeuden säädin
- Kotelomarkiisi
- Osanahkasisusta
- Pilot istuimet edessä
- Radio
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vekkiverhot ohjaamossa
- Ajotietokone
- Peruutustutka
- Asuinosan mattosarja
- Pöytäryhmä isolla sivusohvalla
- Alaslaskuvuode pöytäryhmän päällä
- L - keittiö
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Pesuallas
- Jääkaappi ja pakastin
- Truma kaasulla ja sähköllä
- Ranskalainen parivuode takana
- Kasetti WC
- Suihku
- Kattoikkunat
- Koteloverhot asuinosassa
- Takatalli oikealla
- Saa ajaa B-Kortilla
- Rek. 5:lle
- Makuupaikat 4:lle
- Pituus 6993
- Leveys 2375
- Korkeus 2855
- Puoli-integroitu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.7.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.7.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2973 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI