Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on matkailuauto, joka vie lomailun uudelle tasolle! Matrix Supreme -mallin ADRIA on uusi ja ajamaton matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja ylellisyyttä kesäseikkailuihin. ALDE -nestekeskuslämmitys ja -lattialämmitys pitävät huolen, että lämpötila on aina kohdillaan, ja eristetty harmaavesisäiliö tekee matkasta huolettoman. Keittiö on varusteltu kuin kotona konsanaan: kaasuliesi, uuni ja kahvikone odottavat kokkaajaa. Tässä autossa on niin paljon herkkuja, että enää puuttuu vain kuski. Jos tämä ADRIA MATRIX SUPREME 670 SL voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MC33570 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | MATRIX SUPREME 670 SL |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- SUPERUPEA UUSI ADRIA MATRIX SUPREME 670 SL AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- 2026 HUIPPU-UUTUUS
- Uusi rekisteröimätön matkailuauto heti toimitukseen!
- ALV-vähennyskelpoinen
- ALDE -nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- ALDE -nestekiertoinen lattialämmitys
- ALDE -lämpömatto ohjaamossa
- Eristetty ja lämmitettävä harmaavesisäiliö sähköisellä tyhjennyksellä (sis. Harmaaveden poistoletkun)
- Kaksoislattia (tuplapohja)
- Verhoilu ELANOR
- Koristetyynyt ROYAL ELEGANCE
- Sähköllä alaslaskettava parivuode edessä ylhäällä poikittain
- Erillisvuoteet takana pitkittäin (yhdistettävissä lisäpatjalla isoksi vuoteeksi jopa kolmelle)
- Päiväpeitteet takasänkyihin
- L-dinette pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot -kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sound system Visaton kaiuttimet
- Isofix
- Upea keittiöratkaisu
- Pesuallas ja kaasuliesi kolmella polttimella
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni DUPLEX grillillä ja sähköisellä sytytyksellä
- Kahvikone
- Iso 142 L absorptio jääkaappi pakastelokerolla
- Erilliset kasetti WC ja suihkutila keskellä
- Pimennysverhot ja hyttysverkot asuinosan ikkunoille
- Leveä ikkunallinen ulko-ovi hyttysverkolla ja roska-astialla
- Ohjaamon ikkunoiden PLISE pimennysvekkiverhot
- Lämmitettävä iso takatalli molemminpuolisilla ovilla
- Ulkosuihku takatallissa
- TV-teline
- Sähkörappu
- Kaasupullokotelo 2x 11 kg kaasupulloille sekä Truma kaasusuodatin
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin mukautuva / adaptiivinen
- Ajovaloautomatiikka ja sumuvalot
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Pysäköintitutka taakse
- Traction+ alamäkiavustin
- Astinlaudat ohjaamoon
- Takaroiskeläpät
- Continental M+S renkaat
- Metalliväri hopeanharmaa (auton / korin väriset puskurit)
- Nukkumapaikat: jopa 5:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: noin 749 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 291 cm
- Omamassa: noin 3200 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- HUOM - mahdollisuus hankkia vetokoukku - jarrullinen vetomassa 2000 kg (kysy lisää myyjiltämme!)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 111900 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET ADRIA:
- ALDE OHJAAMON LÄMPÖMATTO 680 €
- ASUINOSAN MATTOSARJA 400 €
- MULTIMEDIAJÄRJESTELMÄ + PERUUTUSKAMERA 1950 €
- AURINKOPANEELI 470 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET FIAT:
- AUTOMAATTIVAIHTEISTO 3900 €
- EDISTYNYT TURVALLISUUSPAKETTI 2600 € (sis. Turvallisuuspaketin ja Alumiinivanteet Paketti 1:n eli Törmäysvaroitusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella, Kaistavahti, Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä, Älykäs nopeusavustin, Sade- ja hämärätunnistin, Alumiinivanteet 16", Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä & vaihdekepin nuppi, Dekor kojelauta silver sekä Adaptiivisen / mukautuvan vakionopeudensäätimen)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON OVH-KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 121900 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET ADRIA MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT VANTAALLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3200 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy