Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, matkailuautojen kuningas – Adria Matrix Supreme 670SC! Tämä upea uutuus on kuin liikkuva luksushotelli, joka vie sinut minne ikinä haluatkin. Automaattivaihteisto tekee ajosta vaivatonta, ja ALDE-nestekeskuslämmitys pitää matkailun mukavana ympäri vuoden. Sisällä odottaa upea keittiö, jossa on kaikki herkut kahvikoneesta kaasulieteen. Eristetty harmaavesisäiliö ja sähköinen saarekevuode takaavat, että matka menee kuin siivillä. Älä missaa tätä Adria Matrix Supreme 670SC löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MC57589 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | MATRIX SUPREME 670SC |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Uuden Adria matkailuauton ostajalle automaattivaihteet 1490 € (arvo 3900 €).
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- SUPERUPEA UUSI ADRIA MATRIX SUPREME 670 SC AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- UUDISTUNUT 2026 HUIPPU-UUTUUS
- ALV-vähennyskelpoinen
- ALDE -nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- ALDE -nestekiertoinen lattialämmitys
- ALDE -lämpömatto ohjaamossa
- Eristetty ja lämmitettävä harmaavesisäiliö sähköisellä tyhjennyksellä (sis. Harmaaveden poistoletkun)
- Kaksoislattia (tuplapohja)
- Verhoilu ELANOR
- Koristetyynyt ROYAL ELEGANCE
- Sähköllä alaslaskettava parivuode edessä ylhäällä poikittain
- Sähköinen saarekevuode takana
- Päiväpeitteet takasänkyihin
- L-dinette pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot -kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sound system Visaton kaiuttimet
- Isofix
- Upea keittiöratkaisu
- Pesuallas ja kaasuliesi kolmella polttimella
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni DUPLEX grillillä ja sähköisellä sytytyksellä
- Kahvikone
- Iso 142 L absorptio jääkaappi pakastelokerolla
- Erilliset kasetti WC ja suihkutila keskellä
- Pimennysverhot ja hyttysverkot asuinosan ikkunoille
- Leveä ikkunallinen ulko-ovi hyttysverkolla ja roska-astialla
- Ohjaamon ikkunoiden PLISE pimennysvekkiverhot
- Lämmitettävä iso takatalli molemminpuolisilla ovilla
- Ulkosuihku takatallissa
- TV-teline
- Sähkörappu
- Kaasupullokotelo 2x 11 kg kaasupulloille sekä Truma kaasusuodatin
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin mukautuva / adaptiivinen
- Ajovaloautomatiikka ja sumuvalot
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Pysäköintitutka taakse
- Traction+ alamäkiavustin
- Astinlaudat ohjaamoon
- Takaroiskeläpät
- Continental M+S renkaat
- Metalliväri hopeanharmaa (auton / korin väriset puskurit)
- Nukkumapaikat: jopa 5:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: noin 749 cm
- Leveys: noin 230 cm
- Korkeus: noin 291 cm
- Omamassa: noin 3200 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- HUOM - mahdollisuus hankkia vetokoukku - jarrullinen vetomassa 2000 kg (kysy lisää myyjiltämme!)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 113900 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET ADRIA:
- ALDE OHJAAMON LÄMPÖMATTO 680 €
- ASUINOSAN MATTOSARJA 400 €
- MULTIMEDIAJÄRJESTELMÄ + PERUUTUSKAMERA 2000 €
- AURINKOPANEELI 470 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET FIAT:
- AUTOMAATTIVAIHTEISTO 3900 €
- EDISTYNYT TURVALLISUUSPAKETTI 2600 € (sis. Turvallisuuspaketin ja Alumiinivanteet Paketti 1:n eli Törmäysvaroitusjärjestelmä jalankulkijan tunnistuksella, Kaistavahti, Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä, Kuljettajan vireystilan valvontajärjestelmä, Älykäs nopeusavustin, Sade- ja hämärätunnistin, Alumiinivanteet 16", Nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä & vaihdekepin nuppi, Dekor kojelauta silver sekä Adaptiivisen / mukautuvan vakionopeudensäätimen)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON OVH-KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 123900 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET ADRIA MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT LAHDESSA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
Tekniset tiedot
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3200 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy