Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | AXY-197 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 10.7.2025 |
| Ajomäärä | 122000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Polaris SL |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON KUNTOTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Vakionopeudensäädin
- Huoltokirja
- Ohjaamon ilmastointi
- Asunto-osan ilmastointi
- Jääkaappi
- Kaasu-uuni
- Liesituuletin
- Liesi
- Moottorinlämmitin
- Markiisi
- Lisäpuhallin ohjaamoon
- Osanahkaverhoilu
- Suihku
- TV + Antenni
- Sähkötoiminen kattoluukku
- Alde
- Erillisvuoteet
- Peruutuskamera
- Kasetti WC
- Aurinkopaneeli
- Lattiamatot asunto-osassa
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 749cm
- Leveys 230cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 3105kg
- TYYLIKÄS JA HYYIN VARUSTELTU ADRIA POLARIS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 4.2.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.2.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2148 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 120 kw / 163 hv |
| CO₂-päästöt | 2 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3103 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy