Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä ADRIA TWIN 540 SPB -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Uusi ja ajamaton menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kompaktissa paketissa. Talvipaketti ja sähköinen lattialämmitys pitävät huolen, että tarkenet myös viileämmillä keleillä. Takana parivuode ja edessä kääntyvät Pilot-kapteeninistuimet tekevät matkasta nautinnollisen. Sivukeittiö ja jääkaappi pakastelokerolla varmistavat, että eväät pysyvät kylminä. Tämä diesel-käyttöinen kaunotar on vähäpäästöinen valinta. Jos tämä ADRIA TWIN 540 SPB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MA61458 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Musta |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TWIN 540 SPB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- Uuden Adria matkailuauton ostajalle automaattivaihteet 1490 € (arvo 3900 €).
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- UUDISTUNUT 2025 NÄPPÄRÄN KOKOLUOKAN TWIN 540 SPB AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- HYVÄT VARUSTEET JA UPEA ULKOVÄRI KRUUNAAVAT TÄMÄN PARKKIRUUTUUN SOPIVAN KOKONAISUUDEN!
- TÄMÄN MATKAILUAUTON OVH-KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON OLLUT 92540 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- 10 VUODEN TIIVEYSTAKUU
- ALV-vähennyskelpoinen
- Talvipaketti
- Iso Trumatic 6E ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Sähköinen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- Takana parivuode
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Pöytäryhmä edessä
- Kääntyvät Pilot-kapteeninistuimet ohjaamossa
- TV-teline
- Yhdistetty kasetti WC ja suihkutila keskellä
- Ohjaamon ikkunoiden PLISE pimennysvekkiverhot
- Verhoilu BLAKE
- Koristetyynyt CARBON KNIT
- Sivuliukuovi integroidulla hyönteisverholla
- Kaasupullokotelo kahdelle 11 kg pullolle ja Truma kaasusuodatin
- Sähkörappu
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Ohjaamon automaattinen ilmastointi
- Vakionopeudensäädin mukautuva / adaptiivinen
- Nahkaverhoiltu monitoimiohjauspyörä
- Täysin LED -tekniikalla toteutetut etuajovalot dynaamisilla suuntavilkuilla
- Ajovaloautomatiikka ja sumuvalot
- Liikennemerkkien tunnistusjärjestelmä
- Pysäköinti-/peruutustutka taakse
- Isofix kiinnikkeet
- Sähkösäätöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Traction+ ja alamäkiavustin
- Continental M+S renkaat
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus: noin 541 cm
- Leveys: 210 cm
- Korkeus: 260 cm
- Omamassa: noin 2800 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 79900 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET ADRIA:
- METALLIVÄRI BLACK METALLIC MUSTA 990 € (korinvärinen etupuskuri)
- MULTIMEDIALAITE 2000 € (sis. mm. Peruutuskameran ja navigoinnin)
- TEHDASLISÄVARUSTEET FIAT:
- MUKAUTUVA / ADAPTIIVINEN VAKIONOPEUDENSÄÄDIN 690 €
- FULL-LED AJOVALOT 1400 €
- LOUNGE PAKETTI 1 1100 € (sis. Automaattinen ilmastointi ohjaamossa, Langaton puhelinlaturi, Digitaalinen mittaristo)
- ALUMINIUM PAKETTI 1 900 € (sis. Alumiinivanteet 16", nahkapäällysteinen monitoimiohjauspyörä ja vaihdekepin nuppi, Dekor kojelauta silver)
- TURVALLISUUSPAKETTI 990 €
- AUTOMAATTIVAIHTEISTO 3900 €
- SÄHKÖTOIMINEN KÄSI- / SEISONTAJARRU 640 €
- POLTTOAINESÄILIÖ 90 LITRAA 30 €
- UUDET ADRIAN MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT VANTAALLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2800 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy