Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KPB-233 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 18.5.2026 |
| Ajomäärä | 224000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Beige |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Twin 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- ASIALLINEN SUOSIKKIRETKIS ISOLLA TEHOKKAAMMALLA KETJUKONEELLA JA NÄYTTÄVÄLLÄ VÄRITYKSELLÄ!!
- Aj. 224 tkm
- Suomi- auto
- Huoltokirja - jakopää ketjulla
- Automaatti
- Vääntävä 160HV 3,0L moottori
- Tukevampi Ducato Maxi- alusta
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Poikittainen parivuode takana - nukkumapaikat kahdelle
- Trumatic ilmakeskuslämmitys
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC ja suihkulattia
- Asunto osan lattiamatot
- Markiisi
- Sähkörappu
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöiset sivupeilit ja -ikkunat ohjaamossa
- Alpine Halo 9- multimediasoitin navilla ja peruutuskameralla
- Tuulilasin kasettiverhot - termoverhot sivuikkunoihin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Ohjaamomatto
- Vetokoukku - jarrullinen vetomassa on max 2500kg
- Koukkuun asennettava tavarateline
- Moottorilämmitin sisäpistokkeella
- Sisälokasuojat edessä ja takana
- Sumuvalot
- Kesärenkaat 15" aluvanteilla
- Metalliväri beige
- Pituus: 600 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 258 cm
- Omamassa: noin 2900 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- Retkeilyauto
- Adria vuosimalli / mallivuosi 2010 (käyttöönotettu / ensirekisteröity 10/2009)
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.10.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.10.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2887 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy