Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | KSZ-724 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 5.7.2024 |
| Ajomäärä | 12000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TWIN 600 SP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1.OM SUOMI-AUTO TODELLA VÄHÄISILLÄ KILOMETREILLÄ!
- Aj. 12tkm
- 1-omisteinen
- Suomi-auto
- Huoltokirja (viim. 8/23 jakohihna)
- LED-päivävalot
- Manuaali vaihteisto
- Sähkölasit- ja peilit
- Ilmastointi
- Multimedialaite navilla ja peruutuskameralla
- Vakionopeudensäädin
- Vekkiverhot ohjaamossa
- Puolinahka istuimet
- Pilot-istuimet edessä
- Mattosarja
- Truma sähkö+kaasu
- Lämmitettävä harmaavesisäiliö
- Lattia lämmitys sähköllä
- Sähkörappu
- Hyttysovi
- Liesi
- Jääkaappi
- Pakastin lokero
- WC/Suihku
- Iso vaatekaappi tangolla
- Kattoluukku
- Parisänky poikittain
- Kesärenkaat 10mm kulutuspintaa
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 600cm
- Leveys 205cm
- Korkeus 258cm
- Omamassa 2830kg
- Kokonaismassa 3300kg
- VÄHÄNAJETTU! 1-OMISTAJALTA, TÄSTÄ ENSI KESÄKSI HUOLETON RETKEILYAUTO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.7.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 178 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI