Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 16 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä oiva vaihtoehto kesän reissuille: ADRIA TWIN 600 -mallin matkailuauto! Tämä punainen kaunotar on varustettu automaattivaihteistolla, joka tekee ajamisesta sujuvaa ja vaivatonta. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai asuntovaunun vetämisen, joten voit ottaa vaikka koko perheen mukaan seikkailuun. Mukavuutta lisäävät lattialämmitys ja polttoainekäyttöinen lisälämmitin, jotka pitävät lämpimänä viileinäkin iltoina. Peruutuskamera ja invertteri ovat kirsikkana kakun päällä. Älä missaa tätä ADRIA TWIN 600 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LRY-369 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 4.5.2026 |
| Ajomäärä | 178000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Punainen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TWIN 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Roni Koponen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- 3 om.
- Huoltokirja, viimeisin huolto 175tkm, 5/25
- Jakopää ketjulla
- Vetokoukku
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Markiisi
- Lattialämmitys
- Sähkörappu
- Kwh-mittari
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Invertteri
- Peruutuskamera
- Automaatti
- Jääkaappi
- Sivukeittiö
- Pöytäryhmä
- Kaasuliesi
- Kasetti WC
- Takana parivuode
- Kaasuhälytin
- Suihku
- Wc
- Asuinosan mattosarja
- Ohjaamon ilmastointi
- Kääntyvät etuistuimet
- Pioneer soitin
- Radio
- Bluetooth
- Sähköikkunat
- Vakionopeudensäädin
- Retkeilyauto
- Pituus: 600cm
- Leveys: 205cm
- Korkeus: 260cm
- Omamassa: 2977Kg
- Tieliikenteessä suurin sallittu kokonaismassa: 3500kg
- Perävaunumassa jarruitta: 750kg
- Perävaunumassa jarruin: 3000kg
- Nukkumapaikat 2-3 :lle
- Rekisteröity 4:lle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.6.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 24.6.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2977 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy