Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | ETB-683 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 5.7.2024 |
| Ajomäärä | 120000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Twin Supreme 640 SGX |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SUOSITTU AUTOMAATTIVAIHTEINEN ADRIAN RETKIAUTO LASKUVUOTEELLA JA DIESEL-LÄMMITYKSELLÄ!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- 2.omistajalta Suomi-auto
- Jakohihna vaihdettu v. 2024
- WEBASTO ilmakiertolämmitys dieselillä
- Sähkötoiminen lattialämmitys
- Harmaavesisäiliö eristetty ja lämmitettävä
- Asuinosan kattoilmastointilaite TRUMA AVENTA takana
- Verhoilu BAXTER
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- TV-teline
- Sivukeittiö keskellä oikealla
- Kompressori jääkaappi
- Pakastinlokero
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä vasemmalla
- Iso parivuode takana pitkittäin (sähköllä alas makuuasentoon laskettavissa / ylös ns. kuljetusasentoon nostettavissa)
- Aurinkopaneeli
- Markiisi
- Polkupyöräteline THULE
- Sivuliukuoven aukkoon integroitu hyttysverkko
- Pimennysverhot asuinosan ikkunoille ja avattavissa ikkunoissa myös hyttysverkot
- Lisäilmajouset taka-akselilla
- Multimedialaite ohjaamossa (sis. mm. Peruutuskameran)
- ZF automaattivaihteisto 9-vaihteinen
- Automaattinen ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Metalliväri hopeanharmaa ja korin värinen etupuskuri
- Aluvanteet
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: noin 636 cm + PP-teline
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: noin 260 cm
- Omamassa: noin 3100 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- ALV-vähennyskelpoinen
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.4.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.4.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 315 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3002 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy