Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 27 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Adria Twin Supreme 640 SLB -mallin matkailuauto, joka on kuin kesäparatiisi pyörillä! Tämä käytännöllinen kaunotar on vähän ajettu ja täynnä mukavuuksia, jotka tekevät reissuista nautinnollisia. Automaattivaihteisto ja ohjaamon ilmastointi pitävät ajon sujuvana, kun taas erillisvuoteet ja kääntyvät kapteeninpenkit tarjoavat mukavat oltavat perillä. Kirsikkana kakun päällä on iso kompressori jääkaappi, jossa tilaa riittää kesän herkkuihin. Älä missaa tätä Adria Twin Supreme 640 SLB löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FNO-733 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 8.11.2024 |
| Ajomäärä | 95000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Twin Supreme 640 SLB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 8 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 7 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVIN VARUSTELTU HIENO SUPREME TWIN ERILLISVUOTEILLA JA KOHTUU AJOMÄÄRÄLLÄ!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Suomeen uutena myyty
- Huoltokirja
- Iso Trumatic 6E ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähkötoiminen lattian mukavuuslämmitys
- Harmaavesisäiliön lämmitys 12V
- Asuinosan ilmastointilaite MESTIC
- Verhoilu BAXTER
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Sivukeittiö pesualtaalla ja kaasuliedellä
- Iso kompressori jääkaappi pakastinlokerolla (tilavuus 149 litraa!)
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä
- Erillisvuoteet takana
- Lisävuodesetti pöytäryhmään
- Markiisi
- Sivuliukuoven aukkoon integroitu hyönteisverkko
- TV-antenni
- Pimennysverhot ja hyttysverkot
- Automaattivaihteisto
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Aluvanteet
- Peruutustutka
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2500 kg!)
- Metalliväri hopeanharmaa (korinvärinen etupuskuri)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2-3:lle
- Pituus: noin 636 cm
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: noin 260 cm + ilmastointikoneen ulkoyksikkö
- Omamassa: noin 3100 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- Mallivuosi 2019 (käyttöönotto/ensirekisteröinti 11/2018)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.11.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.11.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 177 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3041 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy